SiteHeart  
 

Вітаємо усіх відвідувачів сайту Сорока Білобока™!

Сорока Білобока™ - це навчальні та ігрові комп’ютерні програми на компакт-дисках для дітей різного віку.

На жаль, не всі комп'ютерні ігри, які є на сучасному ринку спрямовані на розвиток дитини. А ми хочемо, щоб наші діти виростали розумними та обдарованими особистостями. При розробці наших навчальних програм ми керуємося основним принципом навчання дошкільнят та молодших школярів: навчання, поєднане з грою.

Якісне тиражування дисків Сорока Білобока™ на сучасному обладнанні забезпечує їхню стабільну роботу не менше 5 років. Звук до дисків записується на високоякісному студійному обладнанні, що гарантує високу якість їхнього звучання.

Ознайомитися з компакт-дисками Сорока Білобока™ можна на сторінці Продукція, де Ви знайдете їхній детальний опис та ціни. На сайті можна замовити наші диски та диски інших виробників у розділі Магазин. А про те, як зробити замовлення та скільки коштує доставка читайте на сторінці Як зробити замовлення?

Якщо Вас зацікавить продукція Сорока Білобока™  і Ви є гуртовим покупцем, читайте наші пропозиції на сторінці Співпраця.

Свої відгуки та пропозиції надсилайте на нашу електронну адресу. Авторів цікавих ідей, проектів, які бажають з нами співпрацювати, просимо контактувати з нами.

Отож, зичимо Вам цікавого навчання та великих успіхів!

Колектив розробників Сорока Білобока™.

 
 
Корзина  
 
Кількість:  0 шт.
 
Сума:  0 грн.
  ЗАМОВИТИ >>
   
  Пошук:
Пошук